Zápasy

Jméno Zápas
  1. Cimpl Marek 55 (30)
  2. Hanuš Jiří 49 (18)
  3. Puk Ondřej 35 (16)
  4. Hradílek Jakub 33 (19)
  5Javůrek Michal 31 (11)
  6. Tafel Radek 27 (13)
  7. Linhart Matěj 22 (9)
  8. Oberreiter Jiří 21 (8)
  9. Homba Jurij 20 (9)
 10Váňa Štěpán 19 (9)
 11. Mbemba Joël 16 (4)
 12. Rosendorf Stanislav 13
 12. Pasker Jakub 13 (13)
 14. Vraný David 12 (9)
 14. Jungman Josef 12 (11)
 14. Urban Štěpán 12 (7)
 17. Kratochvíl Jan 10
 17. Tománek Milan 10 (10)
 19. Kulich Lukáš  9 (8)
 20. Slezák Lukáš  8
 20. Kutil Martin  8 (3)
 20. Vohnický Lukáš  8 (1)
 20. Štefančik Ondřej  8 (1)
 20. Ramšák Marek  8 (7)
 25. Vallo René  7 (7)
 26. Vobořil Filip   6 (6)
 26. Brant Adam  6
 26. Knap Adam  6 (6)
 26. Varga Petr  6 (6)
 30. Kofroň Lukáš  5 (5)
 30. Mráček Eduard  5 (5)
 30. Puk Martin  5
 30. Křížek Filip  5 (3)
 30. Kovařík Jakub  5 (1)
 35. Teplý David  4
 35. Kobylák Daniel  4 (4)
 35Ramšák Marek  4
 35. Jelínek Kamil  4
 35. Kalfiřt Jakub  4 (2)
 40. Dostál Aleš  3
 40. Macháček Michal  3 (1)
 40. Mical David  3
 43. Rajnet Jan  2 (2)
 43. Turek Ondřej  2 (2)
 43. Slabý Jan  2 (2)
 43. Krombholz Josef  2 (2)
 47. Mikeš Martin  1
 47. Strejcius Petr  1
 47. Chvojka David  1
 47. Šindelář Stanislav  1
 47. Malina Jan  1
 47. Pulkert Lukáš  1 (1)
 47. Karban Jakub  1 (1)
 47. Rychlík Jan  1 (1)
 47. Žemba Dominik  1 (1)

poz. v závorce 2.liga

 

Goly

Pořadí Jméno Gol
 1. Puk Ondřej 50 (32)
 2. Hradílek Jakub 38 (26)
 3. Oberreiter Jiří 32 (11)
 4. Homba Jurij 29 (14)
 5. Tafel Radek 27 (12)
 6. Linhart Matěj 18 (12)
 6. Tománek Milan 18 (18)
 8. Slezák Lukáš 16
 8. Pasker Jakub 16 (16)
 8. Hanuš Jiří 16 (10)
11. Váňa Štěpán 14 (3)
12. Vraný David 13 (12)
13. Javůrek Michal 12 (5)
14. Ramšák Marek  9 (6)
14. Rosendorf Stanislav  9
14. Urban Štěpán  9 (9)
14. Vohnický Lukáš  9 (9)
18. Mbemba Joël  6 (1)
19. Teplý David  5
20. Kovařík Jakub  4
20. Dostál Aleš  4
20. Jungman Josef  4 (4)
20. Štefančik  Ondřej  4 (4)
24. Macháček Michal  3 (1)
24. Kutil Martin  3 (2)
24. Mráček Eduard  3 (3)
24. Varga Petr  3 (3)
24. Puk Martin  3
24. Kulich Lukáš  3
24. Vobořil Filip  3
24. Kofroň Lukáš  3
32. Brant Adam  2
33. Křížek Filip  1
33. Malina Jan  1
33. Kalfiřt Jiří  1
33. Turek Ondřej  1 (1)
33. Vallo René  1 (1)
33. Krobholz Josef  1 (1)
33. Jelínek Kamil  1 (1)

poz. v závorce 2.liga
 

Mistři okresního přeboru 2016/17

Cimpl Marek (12), Tafel Radek (11), Hanuš Jiří (11), Hradílek Jakub (10), Slezák Lukáš (8), Puk Ondřej (8), Linhart Matěj (8), Kutil Martin (5), Teplý David (4), Puk Martin (2), Macháček Michal (2), Vraný David (1), Mikeš Martin (1), Křížek Filip (1), Mbemba Joel (1), Štefančik Ondřej (1), Vohnický Lukáš (1), Jungman Josef (1), Urban Štěpán (1)

vedoucí mužstva : Jiří Gač

poz : v závorce počet odehraných zápasů v sezoně