Los 

Kolo Domácí Hosté Termín Čas Hala Výsledek
  1.kolo CHVALETICE BORKY LIGA SO 18.11. 16:00 Chvaletice 2:6
  2.kolo BORKY LIGA N.P.C. K.H. SO 25.11. 20:00 Stap Bar 2:2
  3.kolo ------------------- ---------------------- ------ --- -------------- ----------
  4.kolo BORKY LIGA ŘEČANY n L. SO 9.12. 20:00 Stap Bar 5:5
  5.kolo BORKY LIGA VĚŠÁK BUTABI NE 17.12. 19:30 Stap Bar 3:4
  6.kolo MAZÁCI  BORKY LIGA SO 6.1. 19:30 Přelouč 12:1
  7.kolo BORKY LIGA KRAMPOL SO 13.1. 20:00 Stap Bar 5:9
  8.kolo BORKY LIGA CHVALETICE NE 21.1. 19:30 Stap Bar 4:3
  9.kolo N.P.C. K.H. BORKY LIGA ČT 25.1. 20:15 BIOS K.H. 1:8
1.kolo poháru TORPÉDO DOUBRAVA  BORKY LIGA SO 3.2. 20:15 SH Turnov 8:6
11.kolo ŘEČANY n L. BORKY LIGA NE 11.2. 20:00 Přelouč 4:2
12.kolo VĚŠÁK BUTABI BORKY LIGA NE 18.2. 20:30 Stap Bar 7:2
13.kolo BORKY LIGA MAZÁCI  SO 24.2. 16:30 Stap Bar 5:7
14.kolo KRAMPOL BORKY LIGA SO 3.3. 19:00 Stap Bar 5:8
             

 

Soupiska 2017/18

Jméno Zápas
  1. Cimpl Marek 12
  1. Javůrek Michal 12
  3. Hanuš Jiří 11
  3. Puk Ondřej 11
  5. Rosendorf Stanislav 9
  5. Váňa Štěpán 9
  7. Homba Jurij 8
  8. Linhart Matěj 5
  9. Hradílek Jakub 4
  9. Ramšák Marek 4
  9. Mbemba Joel 4
12. Tafel Radek 3
12. Mical David 3
12. Puk Martin 3
15. Oberreiter Jiří 2
15. Vraný David 2
16. Křížek Filip 1
Vedoucí týmu :
Gač Jiří
 

 

Kanadské bodování 2017/18

Pořadí Jméno Body
 1. Puk Ondřej 19 (11+8)
 2. Rosendorf Stanislav 14 (9+5)
 3. Váňa Štěpán 12 (9+3)
 4. Homba Jurij 11 (8+3)
 5. Hanuš Jiří 7 (1+6)
 6. Javůrek Michal 6 (4+2)
 7. Ramšák Marek 5 (3+2)
 8. Hradílek Jakub 4 (2+2)
 9. Puk Martin 4 (1+3)
10. Tafel Radek 3 (2+1)
11. Linhart Matěj 2 (0+2)
12. Mbemba Joel 1 (1+0)
13. Křížek Filip 1 (0+1)

 

Tabulka střelců 2017/18

Pořadí Jméno Gol
 1. Puk Ondřej  11
 2. Rosendorf Stanislav  9
 2. Váňa Štěpán  9
 4. Homba Jurij  8
 5. Javůrek Michal  4
 6. Ramšák Marek  3
 7. Hradílek Jakub  2
 7. Tafel Radek  2
 9. Mbemba Joel  1
 9. Hanuš Jiří  1
 9. Puk Martin  1

 

Tabulka asistentů  2017/18

Pořadí Jméno Asistence
  1. Puk Ondřej  8
  2. Hanuš Jiří  6
  3. Rosendorf Stanislav  5
  4. Homba Jurij  3
  4. Puk Martin  3
  4. Váňa Štěpán  3
  7. Ramšák Marek  2
  7. Linhart Matěj  2
  7. Javůrek Michal  2
  7. Hradílek Jakub  2
11. Tafel Radek  1
11. Křížek Filip  1

 

Karty - žlutá

Jméno Počet
Rosendorf Stanislav 3
Váňa Štěpán 1
Hanuš Jiří 1
Tafel Radek 1
Mbemba Joel 1

 

Soupiska pohár 2018

Jméno Zápas Bodování
1. Rosendorf Stanislav 1 2+0
1. Váňa Štěpán 1 2+0
3. Ramšák Marek 1 1+1
4. Homba Jiří 1 1+0
5. Hanuš Jiří  1 0+1
5. Javůrek Michal 1 0+1
7. Cimpl Marek 1 0
7. Mbemba Joel 1 0