Los 1.ligy

Kolo Domácí Hosté Termín Čas Hala Výsledek
1.kolo BORKY LIGA CHVALETICE NE 17.11. 20:00 STAP BAR 5:2
2.kolo KRAMPOL BORKY LIGA PÁ 27.12. 20:00 STAP BAR 9:6
3.kolo BORKY LIGA LIBODŘICE PÁ 29.11. 20:15 STAP BAR 8:5
4.kolo ŘEČANY BORKY LIGA NE 8.12. 21:00 ŘEČANY 2:5
5.kolo VĚŠÁK BORKY LIGA PÁ 13.12. 20:15 STAP BAR 4:2
6.kolo BORKY LIGA JUNIORS NE 22.12. 20:00 STAP BAR 4:4
7.kolo N.P.C. K.H. BORKY LIGA SO 11.1. 16:30 KUTNÁ HORA 4:4
8.kolo CHVALETICE BORKY LIGA SO 18.1. 15:00 CHVALETICE 6:6
9.kolo BORKY LIGA KRAMPOL NE 26.1. 19:15 STAP BAR  
10.kolo LIBODŘICE BORKY LIGA PÁ 24.1. 20:00 STAP BAR  
11.kolo BORKY LIGA ŘEČANY NE 9.2. 19:15 STAP BAR  
12.kolo BORKY LIGA VĚŠÁK NE 16.2. 20:00 STAP BAR  
13.kolo JUNIORS BORKY LIGA SO 22.2. 19:15 PŘELOUČ  
14.kolo BORKY LIGA KUTNÁ HORA NE 1.3. 20:00 STAP BAR  

 

Soupiska "A" 2019/20

Jméno Zápas
  1. Barták Ondřej
8
  1. Rosendorf Stanislav 8
  1. Koděra David 8
  4. Bareš Daniel 6
  4. Brant Adam 6
  4. Urban Štěpán 6
  7. Sladkovský Filip 5
  7. Kesner Petr 5
  9. Drobný Ondřej 2
  9. Kovařík Jakub 2
 11. Kadlec Daniel 1
 11. Oberreiter Jiří  1
 11. Myška Pavel 1
 11. Pelant Josef 1

 

Tabulka střelců 2019/20

Pořadí Jméno Gol
1. Rosendorf Stanislav 9
2. Koděra David 7
3. Bareš Daniel 6
4. Brant Adam 3
4. Urban Štěpán 3
4. Kovařík Jakub 3
7. Oberreiter Jiří 2
7. Kesner Petr 2
9. Myška Pavel 1
9. Kadlec Daniel 1
9. Sladkovský Filip 1
9. Pelant Josef 1

 

Ž.K.

Jméno Ž.K.
Bareš Daniel 2
Urban Štěpán 1
Rosendorf Stanislav 1
Brant Adam 1

Los 2.ligy

Kolo Domácí Hosté Termín Čas Hala Výsledek
1.kolo WOLVES BORKY "B" NE 17.11. 17:45 PŘELOUČ 3:3
2.kolo BORKY "B" K. HORA "B" NE 24.11. 20:00 STAP BAR 5:3
4.kolo BORKY "B" BAILANDO NE 8.12. 20:00 STAP BAR 12:2
5.kolo BORKY "B" SKP "B" NE 15.12. 19:15 STAP BAR 8:4
6.kolo CHVALETICE BORKY "B" NE 22.12. 13:13 CHVALETICE 1:8
7.kolo BORKY "B" VELIM NE 12.1. 19:15 STAP BAR 4:4
8.kolo BORKY "B" WOLVES NE 19.1. 19:15 STAP BAR 2:2
9.kolo K. HORA "B" BORKY "B" SO 25.1. 17:30 K. HORA  
11.kolo BAILANDO BORKY "B" SO 8.2. 19:15 STAP BAR  
12.kolo SKP "B" BORKY "B" NE 16.2. 20:15 STAP BAR  
13.kolo BORKY "B" CHVALETICE  SO 22.2. 20:15 STAP BAR  
14.kolo VELIM BORKY "B" NE 1.3. 17:00 VELIM  

 

Soupiska "B" 2019/20

Jméno Zápas
 1. Cimpl Marek  7
 1. Havrilko Jakub 7
 1. Javůrek Michal 7
 1. Pelant Josef 7
 5. Švestka Andrej 6
 5. Myška Pavel 6
 5. Hanuš Jiří 6
 8. Homba Jiří 5
 9. Kulich Lukáš 3
10. Kvíz Petr 2
10. Dvorský Miroslav 2
12. Teplý David 1

 

Tabulka střelců 2019/20

Pořadí Jméno Gol
1. Myška Pavel 9
2. Pelant Josef 8
3. Homba Jiří 4
3. Švestka Andrej 4
3. Javůrek Michal 4
6. Kvíz Petr 3
7. Teplý David 1
7. Kulich Lukáš 1
7. Hanuš Jiří 1

 

 

Ž.K.

Jméno Ž.K.
Kulich Lukáš 1
Švestka Andrej 1