Novinky

Los 9.kola

31.05.2015 17:30
FC Mlátičky Kolín - Rytíři Wagon neděle 7.6 8:00 FC Real Kolín - FC Mlaďas neděle 7.6 9:00 AS Roma - FC Real Kolín B neděle 7.6 10:00 Night Riders - PV za 20 neděle 7.6 11:00 Elita Kolína - FC Pásci neděle 7.6 12:00  

Přehled 8.kola

31.05.2015 17:24
Kanadské bodování : 1 Linhart Matěj FC Pásci 60 (30+30) 2 Tafel Radek FC Pásci 48 (32+16) 3 Tománek Milan FC Pásci 34 (13+21) Střelec : 1 Tafel Radek FC Pásci 32 2 Linhart Matěj FC...

Los 8.kola

24.05.2015 18:01
FC Real Kolín B - Night Riders neděle 31.5 8:00 PV za 20 - FC Real Kolín neděle 31.5 9:00 Rytíři Wagon - AS Roma neděle 31.5 10:00 FC Pásci - FC Mlátičky Kolín neděle 31.5 11:00 ... FC Mlaďas - Elita Kolína neděle 31.5 12:00

Přehled 7.kola

24.05.2015 17:38
Kanadské bodování : 1 Linhart Matěj FC Pásci 39 (19+20) 2 Tafel Radek FC Pásci 32 (22+10) 3 Dreveniak Ladislav AS Roma 29 (14+15) Střelec : 1 Tafel Radek FC Pásci 22 2 Linhart Matěj FC...

Los 7.kola:

17.05.2015 19:46
FC Mlaďas - FC Pásci neděle 24.5 8:00 Elita Kolína - PV za 20 neděle 24.5 9:00 Night Riders - Rytíři Wagon neděle 24.5 10:00 FC Real Kolín - FC Real Kolín B neděle 24.5 11:00 AS Roma - FC Mlátičky Kolín neděle 24.5 12:00  
Záznamy: 431 - 435 ze 450
<< 85 | 86 | 87 | 88 | 89 >>

Novinky

AS Roma první v historické tabulce BL

07.07.2024 18:06
1. AS Roma 11 118 60 4 53 594:513 184 2. Real Kolín 9 103 54 5 44 553:390 167 3. FC Breakkers 6 68 41 5 22 377:245 128 4. Fenerbahce Wagon 11 120 38 8 74 397:619 122 5. Rytíři Wagon 6 59 36 3 20 365:259 111 6. Hero Team 5 57 34 5 18 228:160 107 7. Gunners 6 74 33 8 33 305:316 107 8. FK Klec 4 38 29...

Přihlášené týmy

18.03.2024 16:20
TÝM SOUPISKA PLATBA Irish Goats ANO ANO RŮŽOVÍ PANTEŘÍ ANO ANO FENERBAHCE WAGON ANO ANO NELIDSKÝMAŠINY ANO ANO KOLI TEAM ANO NE AS ROMA "A" ANO ANO AS ROMA...

Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.

23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.   1. FC Breakkers 2. Koli Team 3. FC Rümpijeem 4. Fenerbahce Wagon 5. AS Roma 6. AS Roma "B" 7. Růžoví panteři 8. Viktoria Kolín 9. Goats Polabí 10.  Slezský Bazal 11.  Nelidský mašiny   ČERVENÁ -...

Přehled 10.kola

22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...

Přehled 9. kola

14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka  1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...

Přehled 8. kola

05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka  2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...

Přehled 7.kola

28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 -  A. Machurka  1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...

Přehled 6.kola

23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín  1:4Branky : A. Machurka  0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....

Přehled 5. kola

15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon  1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1  Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1  Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...

Přehled 4.kola

07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon  7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní  Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>