Archiv článků

Přehled přihlášených týmů do 14.ročníku - uzávěrka přihlášek do 1.7.

19.06.2022 14:46
FC Breakkers Big Tasty FC Atletiko Kolín Dynamo Kolín FC Rümpijeem Fenerbahce Wagon Béžoví Pežoti Syčáci FC Inter Kolín   ČERVENÁ - POTVRZENO

FC Breakkers - mistr 2.ligy v číslech

19.06.2022 13:04
Pořadí Jméno Zápasy Body Gol As 1. Adámek Martin 12 23 11 12 2. Bayer Viliam 11 53 34 19 3. Kopecký David 11 19 9 10 4. Kesner Petr 11 7 4 3 5. Zbořil...

Konečné pořadí 2.ligy jaro 2022

19.06.2022 12:59
1. FC Breakkers 2. Atletiko Kolín "B" 3. Big Tasty FC 4. FC Rümpijeem 5. Béžoví Pežoti 6. Syčáci FC 7. Fenerbahce Wagon 8. Kozla Nozdra 9. Inter Kolín

Přehled 5.kola nadstavbové části - skupina o titul

19.06.2022 12:30
FC Rümpijeem - FC Breakkers  3:16 (2:9) Branky : 6. Jech, 19. Huňady (Vobořil), 32. Jech (Huňady) – 2. Kesner (Mar. Adámek), 4. Bayer (Kopecký), 4. Bayer, 7. Mar. Adámek (Bayer), 12. Bayer (Kesner), 13. Sladkovský (Kosina), 23. Bayer (Kopecký), 24. Bayer (Mar. Adámek), 25. Sladkovský (Bayer),...

Přehled 4.kola nadstavbové části - skupina o titul

12.06.2022 14:37
FC Breakkers - Béžoví Pežoti 22:0 (9:0) Branky : 4. Mar. Adámek (Bayer), 5. Mar. Adámek (Sladkovský), 9. Bayer (Kopecký), 11. Sladkovský (Bayer), 13. Sladkovský (Bayer), 15. Bayer (Sladkovský), 17. Kopecký (Bayer), 18. Bayer (Kopecký), 23. Bayer (Mar. Adámek), 27. Bayer (Sladkovský), 28. Mar....

Přehled 3. kola nadstavbové části - skupina o umístění

05.06.2022 18:36
Kozla Nozdra – Inter Kolín 2:10 (1:5) Branky : 17. Jelínek (Herout), 44. Herout (Chrastil) – 6. Tokar, 7. Hrychanyk (Tokar), 10. Hrychanyk, 21. Oliinyk, 22. Oliinyk (Matiiash), 26. Hrychanyk (Tokar), 27. Tokar (Hrychanyk), 42. Tokar (Oliinyk), 44. Matiiash (Oliinyk), 50. Oliinyk...

Přehled 3.kola nadstavbové části - skupina o titul

05.06.2022 18:25
Atletiko Kolín „B“ - FC Breakkers 3:3 (2:1) Branky : 10. Sukhina (Oberreiter), 20. Oberreiter (Hvozdyk), 36. Biroš (Bug) – 18. Sladkovský, 26. Kopecký (Bayer), 28. Koška (Kosina)   Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem  3:8 (2:3) Branky : 6. M. Vondráček (Čálek), 23. Převrátil (Čálek), 27. Čálek...

Přehled 2. kola nadstavbové části - skupina o umístění

30.05.2022 15:48
Syčáci FC – Kozla Nozdra 4:3 (3:1) Branky: 4. Jansta (Senohrábek), 13. Senohrábek (Chrastil), 16. Toman (Dvořák), 46. Toman (Jansta) – 12. Herout (Suntych), 35. Herout (Hanzl), 48. Chrastil   Inter Kolín – Fenerbahce Wagon 3:13 (0:7) Branky: 34. Tokar (Nowok), 35. Tokar (Hrychanyk), 47....

Přehled 2.kola - nadstavbová část - skupina o titul

29.05.2022 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín „B“ 2:13 (2:6) Branky : 13. Černý (Vejdělek), 20. Černý (A. Machurka) – 5. Hvozdyk (Sukhina), 15. Oberreiter (Stránský), 16. Hvozdyk (Stránský), 19. Sukhina (Hvozdyk), 24. Hvozdyk (Oberreiter), 25. Oberreiter (Hvozdyk), 28. Hvozdyk (Stránský), 29. Hvozdyk (Biroš), 30....

Přehled 1. kola nadstavbové části - skupina o umístění

23.05.2022 20:09
Syčáci FC – Inter Kolín 9:4 (6:3) Branky : 4. Martínek (Dvořák), 14. Senohrábek, 16. Milichovský (Dvořák), 20. Milichovský (Jansta), 22. Milichovský (Jansta), 24. Villner (Milichovský), 40. Milichovský (Jansta), 45. Villner (Dvořák), 49. Milichovský – 4. Oliinyk, 11. Kravchuk (Oliinyk), 17. Oliinyk...
Záznamy: 1 - 10 ze 423
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>