Novinky
Přehled 9.kola - 1.liga
27.10.2019 19:33
1. liga
FC Breakkers - Hero Team 7:2 (3:1)
Branky: 14. Pych (Bayer), 18. Sladkovský, 22. Bayer (Pych), 31. Bayer (Sladkovský), 39. Pych (Bayer), 41. Pych, 42. Bayer – 8. Linart (Bubeník), 45. Hlaváč (Linart)
Dynamo VKK Kolín - Gunners 9:3 (6:2)
Branky: 8. Kovařík (Drobný), 12. Kovařík...
Přehled 9.kola - 2.liga
27.10.2019 18:16
2. liga
Kozla Nozdra - FC Real Kolín „B“ 3:10 (2:5)
Branky: 8. Chrastil (Lukáš Laštovka), 14. Lukáš Laštovka (David Laštovka), 43. David Laštovka – 9. K. Kratochvíl (Novotný), 12. Pelant (Pidanič), 13. Pelant, 17. Myška (Pelant), 19. Myška (Novotný), 35. Pelant (Javůrek), 40. Novotný...
Přehled 8.kola - 1.liga
20.10.2019 17:38
1. liga
Hero Team - Fenerbahce Wagon 2:1 (0:1)
Branky: 42. Brdíčko (Březina), 49. Linart (Březina) - 25. Rychlík (Nevečeřal)
AS Roma – FC Breakkers 3:6 (2:3)
Branky: 14. D. Žemba (Rychlík), 18. D. Žemba (Kroščen), 48. D. Žemba (Kroščen) – 3. Kesner, 16. Kubásek (Pych), 25. Pych...
Přehled 8.kola - 2.liga
20.10.2019 10:31
2. liga
FC Real Kolín „B“ - Chlaston Villa 5:4 (2:3)
Branky: 5. Myška (Kratochvích), 25. Myška (Sopko), 39. Novotný (Myška), 43. Sopko (Javůrek), 50. Myška (Javůrek) – 1. Hykš (Martínek), 4. Martínek (Hála), 24. Hykš (Martínek), 26. Hykš (Martínek)
PV za 20 – FC Žízeň 0:4 (0:1)
Branky:...
Přehled 7.kola - 1.liga
15.10.2019 15:42
1. liga
AS Roma - Fenerbahce Wagon 8:4 (2:2)
Branky: 5. Rychlík (D. Žemba), 20. Dreveniak (D, Žemba), 27. D. Žemba ( Kroščen), 30. Kroščen , 40. Kroščen (Dreveniak), 46. D. Žemba (Dreveniak), 47. D. Žemba (Kroščen), 49. D. Žemba (Dreveniak) – 13. Rychlík (Huleš), 23. Nevečeřal (Rychlík), 34....
Záznamy: 171 - 175 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
Irish Goats
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
ANO
ANO
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
ANO
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
ANO
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....