Novinky
4.kolo Okresní futsalové soutěže
09.12.2019 20:42
1.liga :
Řečany nad Labem - Borky liga Kolín 2:5 (0:2)
Branky :
13. Kesner, 22. Brant, 29. Koděra, 34. Bareš, 50. Bareš.
Sestava :
Barták - Sladkovský, Brant, Bareš, Urban, Koděra, Rosendorf, Kesner.
2.liga :
Borky liga Kolín "B" - FC Bailando 12:2 (6:2)
Branky :
Pelant 3, Myška 3, Švestka...
Přehled 14.kola - 1.liga
02.12.2019 16:58
1. liga
Fenerbahce Wagon - AS Roma 3:12 (1:4)
Branky: 21. Nevečeřal (Jech), 46. Nevečeřal (Jech), 47. Jech (Jungman) – 10. Klucska (Rychlík), 18. E. Žemba, 24. Rychlík (Klucska), 25. Franko (Dreveniak), 30. Rychlík (Červeňák), 35. Rychlík, 40. D. Klucska , 44. Rychlík (Klucska), 46. D....
Přehled 14.kola - 2.liga
01.12.2019 20:08
2. liga
FC Rümpijeem – FC Real Kolín „B“ 5:6 (3:2)
Branky: 9. Suchý (Černý), 11. Suchý (K. Machurka ml.), 23. Černý (Vejdělek), 33. Šulc (Procházka), 18. Šimurda (Mašín) – 5. Myška (Javůrek), 15. Homba, 29. Myška (Čopjak), 37. Javůrek (Homba), 46. Homba (Myška), 47. Homba (Čopjak)
Chlaston...
3.kolo Okresní futsalové soutěže
29.11.2019 21:48
1.liga :
Borky liga Kolín - Libodřice 8:5 (3:3)
Branky :
1. Koděra, 5. Urban, 12. Urban, 27. Bareš, 38. Rosendorf, 41. Bareš, 43. Urban, 50. Bareš
Sestava :
Barták - Bareš, Koděra, Urban, Rosendorf, Sladkovský, Kesner, Brant, Drobný
2.kolo Okresní futsalové soutěže
25.11.2019 21:14
1.liga :
Sokol Krampol - Borky liga Kolín 9:6 (2:3)
Branky :
2. Sladkovský, 7. Rosendorf, 17. Kadlec, 28. Kovařík, 39. Rosendorf, 42. Koděra
Sestava :
Barták - Kovařík, Sladkovský, Rosendorf, Kadlec, Koděra, Brant, Kesner,Drobný
2.liga :
Borky liga Kolín "B" - N.P.C. Kutná Hora "B"...
Záznamy: 156 - 160 ze 450
Novinky
Přehled 1.kola
07.05.2024 20:45
Fenerbahce Wagon - Nelidský Mašiny 16:1
Branky :
Zborník 3+3, Rychlík 5+2, Novotný 3+1, Bareš 0+1, St. Huleš 4+5, Jan Huleš 1+1 - Mach 1+0
Koli Team - Irish Goats 3:5
Branky :
Kuchta 2+1, Toman 1+0 - Chábera 1+0, Novák 0+1, Jedlička 1+0, Bláža 1+0, Suchý 1+0, Bína 1+0, Němec...
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
Irish Goats
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
ANO
ANO
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
ANO
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
ANO
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...