Archiv článků

Přehled 3.kola nadstavbové části - skupina o titul

05.06.2022 18:25
Atletiko Kolín „B“ - FC Breakkers 3:3 (2:1) Branky : 10. Sukhina (Oberreiter), 20. Oberreiter (Hvozdyk), 36. Biroš (Bug) – 18. Sladkovský, 26. Kopecký (Bayer), 28. Koška (Kosina)   Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem  3:8 (2:3) Branky : 6. M. Vondráček (Čálek), 23. Převrátil (Čálek), 27. Čálek...

Přehled 2. kola nadstavbové části - skupina o umístění

30.05.2022 15:48
Syčáci FC – Kozla Nozdra 4:3 (3:1) Branky: 4. Jansta (Senohrábek), 13. Senohrábek (Chrastil), 16. Toman (Dvořák), 46. Toman (Jansta) – 12. Herout (Suntych), 35. Herout (Hanzl), 48. Chrastil   Inter Kolín – Fenerbahce Wagon 3:13 (0:7) Branky: 34. Tokar (Nowok), 35. Tokar (Hrychanyk), 47....

Přehled 2.kola - nadstavbová část - skupina o titul

29.05.2022 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín „B“ 2:13 (2:6) Branky : 13. Černý (Vejdělek), 20. Černý (A. Machurka) – 5. Hvozdyk (Sukhina), 15. Oberreiter (Stránský), 16. Hvozdyk (Stránský), 19. Sukhina (Hvozdyk), 24. Hvozdyk (Oberreiter), 25. Oberreiter (Hvozdyk), 28. Hvozdyk (Stránský), 29. Hvozdyk (Biroš), 30....

Přehled 1. kola nadstavbové části - skupina o umístění

23.05.2022 20:09
Syčáci FC – Inter Kolín 9:4 (6:3) Branky : 4. Martínek (Dvořák), 14. Senohrábek, 16. Milichovský (Dvořák), 20. Milichovský (Jansta), 22. Milichovský (Jansta), 24. Villner (Milichovský), 40. Milichovský (Jansta), 45. Villner (Dvořák), 49. Milichovský – 4. Oliinyk, 11. Kravchuk (Oliinyk), 17. Oliinyk...

Přehled 1. kola nadstavbové části - skupina o titul

23.05.2022 16:56
Atletiko Kolín „B“ – Béžoví Pežoti 6:5 (1:3) Branky : 9. Hvozdyk (Sukhina), 27. Oberreiter (Hvozdyk), 39. Oberreiter (Hvozdyk), 41. Hvozdyk (Oberreier), 41. Hvozdyk (Oberreier), 48. Oberreiter (Sukhina) – 17. Horák (Novotný), 19. Horák (Procházka), 21. M. Vondráček (J. Vondráček), 33. Procházka,...

Přehled 9.kola - 2.liga

15.05.2022 16:04
Syčáci FC - FC Breakkers 3:6 (3:1) Branky: 4. Sixta, 7. Jansta (Toman), 20. Toman (Jansta) – 22. Mar. Adámek (Bayer), 31. Bayer (Sladkovský), 37. Dohanič (Kopecký), 46. Bayer (Sladkovský), 48. Bayer (Kesner), 50. Kopecký (Bayer)   FC Rümpijeem – Inter Kolín 7:1 (4:1) Branky: 5. A. Machurka...

Program 1.kola nadstavbové části

15.05.2022 14:20
Skupina o titul : 9:00 Atletiko Kolín "B" (3) - Béžoví Pežoti (4)  10:00 Big Tasty FC (2) - FC Rümpijeem (5) FC Breakkers (1) - volno   Skupina o umístění :  11:00 Kozla Nozdra (7) - Fenerbahce Wagon (8) 12:00 Syčáci FC (6) - Inter Kolín (9)    O pořadí na 5 a 6 místě...

Přehled 8.kola - 2.liga

08.05.2022 14:05
FC Breakkers - Big Tasty 1:4 (1:2) Branky: 8. Koška – 18. Novák (Opolzer), 21. Novák (Sellner), 28. Novák (Bína), 39. Novák (Sellner)   Kozla Nozdra - FC Rümpijeem 3:2 (1:2) Branky: 13. Suntych (Chrastil), 29. David Laštovka (Hanzl), 40. Herout (Suntych) – 7. Suchý (Jech), 18. A. Machurka...

Přihláška do 14.ročníku Borky ligy.

06.05.2022 20:19
Přijímáme přihlášky do 14. ročníku Borky ligy. Uzávěrka přihlášek je 1.7.2022

Přehled 7.kola - 2.liga

02.05.2022 18:17
Big Tasty - FC Syčáci FC 7:4 (3:2) Branky: 4. Kuchař (Petrásek), 10. Kuchař (Mašín), 14. Selner (Mašín), 34. Petrásek (Selner), 35. Selner (Kuchař), 40. Mašín (Bína), 42. Bína – 13. Villner (Toman), 15. Jansta (Toman), 30. Toman (Kaftan), 32. Dvořák (Toman)   FC Rümpijeem - Béžoví Pežoti 2:5...
Záznamy: 31 - 40 ze 447
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>