Novinky
Přehled 1.kola
07.05.2024 20:45
Fenerbahce Wagon - Nelidský Mašiny 16:1
Branky :
Zborník 3+3, Rychlík 5+2, Novotný 3+1, Bareš 0+1, St. Huleš 4+5, Jan Huleš 1+1 - Mach 1+0
Koli Team - Irish Goats 3:5
Branky :
Kuchta 2+1, Toman 1+0 - Chábera 1+0, Novák 0+1, Jedlička 1+0, Bláža 1+0, Suchý 1+0, Bína 1+0, Němec...
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
Irish Goats
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
ANO
ANO
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
ANO
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
ANO
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Záznamy: 1 - 5 ze 450
Novinky
Přehled 3.kola - 2.liga
04.04.2022 19:35
Atletiko Kolín „B“ – Inter Kolín 11:7 (7:1)
Branky: 1. Hvozdyk (Sukhina), 4. Sukhina (Hvozdyk), 6. Sukhina (Hvozdyk), 8. Javůrek (Oberreiter), 10. Javůrek (Oberreiter), 18. Oberreiter (Javůrek), 19. Oberreiter (Javůrek), 30. Sukhina (Javůrek), 34. Hvozdyk (Sukhina), 37. Hvozdyk (Javůrek), 43....
Přehled 2.kola - 2.liga
27.03.2022 12:59
FC Breakkers - Atletiko Kolín „B“ 6:1 (0:1)
Branky: 28. Bayer (Zbořil), 39. Bayer (Zbořil), 40. Sladkovský (Kopecký), 41. Kopecký (Mar. Adámek), 45. Bayer, 49. Sladkovský (Mich. Adámek) – 15. Oberreiter (Hvozdyk)
Big Tasty FC - Kozla Nozdra 6:2 (3:1)
Branky: 20. Uman (Mašín), 22....
Přehled 1.kola - 2.liga
20.03.2022 19:19
Atletiko Kolín „B“ - Syčáci FC 2:8 (1:3)
Branky: 9. Zákoucký, 41. Hvozdyk – 1. Toman (Vitáček), 13. Vitáček (Pěkný), 21. Toman (Jansta), 32. Vitáček (Toman), 33. Vitáček (Pěkný), 44. Martínek (Senohrábek), 47. Senohrábek (Toman), 50. Toman
FC Breakkers – Inter Kolín 5:0 (1:0)
Branky:...
Přehled přihlášených týmů do 13.ročníku - uzávěrka přihlášek do 1.3.
13.01.2022 17:30
1.liga :
1. Atletiko Kolín
2. Ajax Kolín
3. Dynamo Kolín
4. Gunners
5. AS Roma
2.liga:
1. Inter Kolín
2. FC Rümpijeem
3. Kozla Nozdra
4. FC Breakkers
5. Fenerbahce Wagon
6. Big Tasty FC
7. Atletiko Kolín "B"
8. Syčáci FC
9. Béžoví Pežoti
ČERVENÁ -...
FC Breakkers - mistr druhé ligy v číslech
30.11.2021 19:35
Pořadí
Jméno
Zápasy
Body
Gol
As
1.
Kopecký David
13
20
11
9
2.
Drahovzal Tomáš
12
8
6
2
3.
Kesner Petr
12
7
4
3
4.
Adámek Martin
11
16
8
8
5.
Sladkovský...
Přehled 14.kola - 2.liga
30.11.2021 18:20
FC Rümpijeem – Syčáci CF 9:5 (4:3)
Branky: 3. Vobořil (A. Machurka), 4. Jech (K. Machurka ml. , 18. A. Machurka, 24. Vobořil, 30. Vobořil, 35. Kruliš (Vejdělek), 37. Kruliš (A. Machurka), 39. Procházka (Jech), 44. K. Machurka ml. – 6. Toman (Jansta), 14. Jansta (Dvořák), 15. Senohrábek (Lacina),...
Přehled 13.kola - 2.liga
24.11.2021 16:27
Kozla Nozdra – Béžoví Pežoti 6:0 (2:0)
Branky: 6. D. Laštovka, 22. Pufler (D.Hoření), 28. Pufler (Pacák), 33. Pufler (Pacák), 35. Pufler (Zelený), 47. Pacák (Chrastil)
Syčáci CF – Plavečák 10:1 (3:0)
Branky: 8. Jansta (Toman), 25. Senohrábek (Dvořák), 25. Toman (Dvořák), 27. Jansta (Toman),...
Ajax Kolín - mistr ligy v číslech
22.11.2021 12:18
Pořadí
Jméno
Zápasy
Body
Gol
As
1
Myška Pavel
8
24
18
6
2
Šindelář Stanislav
8
2
1
1
3
Strejcius Petr
6
16
7
9
4
Šebek Tomáš
6
9
7
2
5
Chvojka...
Přehled 9.kola - 1.liga
22.11.2021 12:14
Dynamo Kolín - Big Tasty FC 6:0 (3:0)
Branky: 9. Bína (Drobný), 11. Bína (Koděra), 16. Bína (Koděra), 29. Bína (Drobný), 35. Bína (Kmoch), 38. Koděra (Kmoch)
Ajax Kolín – Gunners 8:3 (2:2)
Branky: 23. Myška (Homba), 24. Myška (F. Pelant), 31. Homba (Myška), 35. Myška (J. Pelant), 39. Homba...
Přehled 12.kola - 2.liga
15.11.2021 14:25
FC Rümpijeem – FC Plavečák 3:2 (1:1)
Branky: 5. K. Machurka ml. (Huňady), 41. Černý (Huňady), 45. K. Machurka ml. (A. Machurka) – 2. Haas (Zákoucký), 33. Bilik (Zákoucký)
Fenerbahce Wagon – PV za 20 2:1 (1:1)
Branky: 18. Bareš (Procházka), 31. J. Huleš (Novotný) – 8. Tokar...