Novinky
Přehled 14.kola - 1.liga
17.06.2019 17:17
1. liga
Gunners - Real Kolín 3:5 (2:3)
Branky: 9. Bareš (Kadlec), 19. Bareš (Kadlec), 35. Kadlec – 4. Rosendorf, 18. Oberreiter (Kofroň), 25. Rosendorf (Kovařík), 39. Koděra (Rosendorf), 41. Koděra (Kovařík)
Hero Team – Fenerbahce Wagon 5:1 (2:0)
Branky: 1. Kroutil...
Přehled 10.kola - 2.liga
17.06.2019 17:08
2. liga
FC Nekopnem si – Real Kolín „B“ 3:20 (2:9)
Branky: 3. Hlaváč (Kopáček), 5. Liška (Kopáček), 49. Kopáček (Hlaváč) – 1. Vobořil (Pidanič), 9. Oberreiter, 15. Oberreiter (Vobořil), 16. Oberreiter (Vobořil), 18. Oberreiter (Pidanič), 19. Oberreiter (Vobořil), 20. Gač (Oberreiter), 23....
Konečné pořadí 1 a 2 ligy
16.06.2019 19:46
1.liga
1. FC Real Kolín
2. AS Roma
3. FC Breakkers
4. Hero Team
5. FC Zirka
6. Gunners
7. Fenerbahce Wagon
8. FC Plavečák - sestup do 2.ligy
2.liga
1. FC Real Kolín "B"
2. Chlaston Villa - ...
Přehled 13.kola - 1.liga
10.06.2019 20:06
1. liga
Real Kolín – FC Breakkers 4:5 (2:3)
Branky: 7. Javůrek (Kovařík), 12. Rosendorf (Koděra), 47. Koděra (Kovařík), 48. Rosendorf (Kovařík) – 10. Kopecký (Pych), 11. Koška, 25. Michal Adámek (Kopecký), 40. Michal Adámek (Zbořil), 44. Koška (Martin Adámek)
FC Zirka – AS...
Přehled 9.kola - 2.liga
08.06.2019 16:50
2. liga
Béžoví Pežoti – FC Nekopnem si 6:4 (1:1)
Branky: 17. Urbánek (M. Vondráček), 28. Převrátil (Urbánek), 30. Převrátil (Urbánek), 32. Horák (Převrátil), 35. Horák (Procházka), 38. Převrátil (M. Vondráček) – 23. Liška, 28. Kopáček, 40. Liška (Kopáček), 42. Kopáček (Liška)
FK...
Záznamy: 196 - 200 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
GOATS POLABÍ
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
NE
NE
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
NE
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
NE
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....