Novinky
Přehled 4.kola - 1.liga
25.09.2020 22:35
Atletiko Kolín - Hero Team 3:1 (1:0)
Branky: 25. Oberreiter (Chvojka), 30. Chvojka (Kopáček), 34. Chvojka - Karban (Linart)
Dynamo Kolín - Ajax Kolín 9:5 (3:1)
Branky: 5. Kuchař (Kmoch),7. Kovařík, 15. Kovařík (Kuchař), 19. Kmoch, 29. Kuchař (Kovařík), 40. Kovařík (Kmoch), 45....
Přehled 4.kola - 2.liga
20.09.2020 19:12
FC Plavečák – Big Tasty FC 3:4 (1:2)
Branky: 19. Haas (M. Matějka), 27. M. Matějka (Haas), 32. M. Matějka (Haas) – 9. Krsňák, 18. Nejman (Krsňák), 31. Krsňák (Mašín), 48. Krsňák (Hoření)
Kozla Nozdra – FC Rümpijeem 0:7 (0:1)
Branky: 14. Jech (Černý), 27. Černý (Jech), 29. Černý...
Přehled 3.kola - 1.liga
17.09.2020 21:50
Hero Team - AS Roma 3:1 (2:0)
Branky: 18. Karban (Brdíčko), 22. Bubeník (Rychlík), 40. Karban – 29. Doležal (P. Žemba)
Ajax Kolín – Atletiko Kolín 5:2 (2:0)
Branky: 2. Myška (Trojan), 24. Darebný, 45. J. Pelant (F. Pelant), 47. Myška (Darebný), 48. Darebný (Šebek) – 35. Koldinský...
Vlci Kolín - SC Koráb Praha
15.09.2020 21:39
Vlci Kolín - SC Koráb Praha 0:4 (0:1)
Sestava : Bína - Rosendorf, Koděra, Biroš, Dostál, Kovařík, Linart, Oberreiter, Stránský, Kuchař.
Přehled 3.kola - 2.liga
13.09.2020 15:19
Rümpijeem - FC Plavečák 8:0 (5:0)
Branky: 14. Jech (K. Machurka ml.), 14. K. Machurka ml. (Vejdělek), 19. Vobořil (Huňady), 23. K. Machurka ml. (Jech), 25. K. Machurka ml. (Vobořil), 33. Beneš (K. Machurka ml.), 38. Jech (Huňady), 47. Jech (Procházka)
FC Breakkers – PV za 20 27:1...
Záznamy: 111 - 115 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
GOATS POLABÍ
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
NE
NE
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
NE
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
NE
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....